Strona Główna bikeKatalog.pl
 
00
Katalog rowerowy 2013 / dystrybutor /
Velo
Velo Sp. z o.o. - Firma Velo sp. z o.o. została założona w 1993 roku. Już od przeszło 15 lat zajmujemy się importem i dystrybucją rowerów, części i akcesoriów rowerowych a także odzieży kolarskiej. Naszą firmę tworzą ludzie, którzy łączą pracę z pasją jazdy na rowerze. Staramy się, wykorzystując posiadaną wiedzę i długoletnie doświadczenie, odpowiadać na potrzeby rynku rowerowego. Dlatego też, wraz z naszymi partnerami handlowymi tworzymy największą ogólnopolską sieć specjalistycznych sklepów rowerowych - Dobre Sklepy Rowerowe.

Od wielu lat firma Velo aktywnie wspiera sportowców. Cieszymy się, że ich umiejętności oraz pomoc, którą od nas otrzymują przynosi efekty w postaci wielu zwycięstw. To właśnie osiągane wyniki oraz sprostanie ekstremalnym wymaganiom, którym poddawany jest sprzęt, są najlepszą rekomendacją dla dystrybuowanych przez naszą firmę produktów.Pełna nazwa firmy: Velo Sp. z o.o. / NIP: 631-19-90-396
Adres: ul. Pszczyńska 305, 44-100 Gliwice
Telefon: 32 330 67 00 / Fax: 32 232 83 80
Strona www: www.velo.com.pl / Adres e-mail: office@velo.com.pl
Filmy przypisane do marek dystrybutora:


Aktualny konkurs
LOADING: Pobieram dane [250].
(c) bikeKatalog.pl 2013 | Wszelkie prawa zastrze?one. Kopiowanie oraz rozpowszechnianie materia??w zawartych na niniejszej stronie zabronione!