Opinie i konkursy

Znalazłeś w naszym katalogu produkt, którego używałeś? Tak? Weź udział w naszym comiesięcznym konkursie. Wystarczy, że dodasz opinię do znanego Tobie produktu, a masz szansę wygrać ciekawe nagrody! Redakcja bikeKatalog.pl raz w miesiącu wybierze najciekawsze opinie i nagrodzi jedną z wielu atrakcyjnych nagród! Sprawdź aktualny konkurs!
Katalog rowerowy 2009

POLITYKA PRYWATNOŚCIGrupa bikeWorld.pl szanuje dane osobowe swoich użytkowników. Polityka prywatności, która znajduje się poniżej, zawiera noty o prawach autorskich, oraz zastrzeżenia prawne, a także wyjaśnienie problemu danych osobowych. Wiemy jak cenna jest wasza prywatność i nie zrobimy nic z tymi informacjami bez Waszej wiedzy.

Niepożądane treści
bikeKatalog.pl nie zawiera treści, które są sprzeczne z prawem polskim i międzynarodowym, nawołujące do nienawiści rasowej, wyznaniowej czy etnicznej a także pornografii, treści nagannych moralnie i uważanych powszechnie za nieetyczne.

Zastrzeżenia prawne i odpowiedzialność
Dostęp do wiedzy, czyli materiały, publikacje, wszelkie treści oraz zamieszczanie komentarzy są bezpłatne, a bikeKatalog.pl nie odpowiada za ewentualne szkody zaistniałe w wyniku ich używania.

Zakres udostępniania informacji o użytkowniku
bikeKatalog.pl zawiera lub będzie zawierał funkcjonalności (np. komentarze) w których wprowadzane przez użytkownika treści stają się publicznie dostępne. Użytkownik może publikować swoje treści w tych serwisach jedynie po dokonaniu autoryzacji i sam decyduje o tym, jak mają one być podpisywane.
bikeKatalog.pl na podstawie uzyskanych informacji sporządza zbiorcze zestawienia statystyczne, które są ujawniane osobom trzecim. Zestawienia takie nie zawierają danych pozwalających na identyfikację pojedynczych użytkowników.

Kontakt z Grupą bikeWorld.pl
Wszelkie pytania dotyczące polityki prywatności oraz korzystania z serwisu należy kierować e-mailem pod adres info@bikeworld.pl lub pocztą tradycyjną: Grupa bikeWorld.pl / Maciej Łuczycki; ul. Legionów 102D/151; 81-472 Gdynia.

katalog rowerowy 2008 katalog rowerowy 2007 katalog rowerowy 2006 katalog rowerowy 2005
O firmie | Redakcja | Mapa serwisu | Reklama | Polityka prywatnosci | Kontakt
Copyright: Grupa bikeWorld.pl, © 2009