00

Corratec

/ X-Vert S 04

Corratec X-Vert S 04
Informacje ogólne: Cena: 3079,00 PLNWaga: Rama (materiał): Ultra Light Heat Tubing Powershape Technology, Alloy 7005Rozmiary: Amortyzacja: Widelec: Rock Shox D2 Turn Key; 80 mmTłumik: Napęd: Przerzutka przednia: Shimano DeorePrzerzutka tylna: Shimano XTKorba: ShimanoŚrodek suportu: ShimanoKaseta: ShimanoLańcuch: ShimanoPedały:
Koła: Piasta przednia: zzyzx DISC CROSS ATTACKPiasta tylna: zzyzx DISC CROSS ATTACKObręcze: zzyzx DISC CROSS ATTACKOpony: Continental Race King 26 x 2.1Kontrola: Manetki: Shimano DeoreDźwignie hamulca: Shimano DeoreHamulec przedni: Shimano Deore DiscHamulec tylny: Shimano Deore DiscKierownica: zzyzxMostek: zzyzxStery: TangeSiodełko: corratec SCT 19Sztyca: zzyzxCechy:
Nazwa firmy: Euro Bike Products
Adres: ul. Starołęcka 18, 61-361 Poznań
Tel / Fax: T. (061) 878-73-60 / F. (061) 848-73-68
Internet: www.eurobike.pl, hurt@eurobike.pl
Dystrybutor:
Euro Bike Products
Marka:
Opinia nadesłana przez Pestek dnia: 20.04.2009

Komentarz: Przedstawię mam nadzieję rzetelną recenzję na temat Corrateca S.04 : Otóż, rower zakupiłem w Niemczech, po niższej cenie o wiele niż detaliczne 3tys zł. Za tą cenę corrateca przeciętny Polak by nie kupił, lecz ktoś kto potrzebuje egzotycznego roweru w Polsce w dobrej cenie, naprawdę polecam. Jednym z największych plusów corrateca to rama, nie tyle kolorystyka, która może się podobać lub nie, ale geometria typowo pod wyścigi połączona z mostkiem bez regulacji daje wyciągniętą mocno ( tylko na początku ) pozycję, oraz trwałość ramy i jakość wykonania. Osprzęt jest średniej klasy, deore i przerzutka tylnia deore xt daje podstawową maszynę, pozwalającą na ściganie się. Reszta osprzętu jak obręcze, mostek, kierownica, sztyca, siodełko jak w większości hardtaili do 3 tys zł jest firmy corratec, a raczej wykupionej przez corrateca ZZYZX. Ciekawe komponenty, lecz ciężkie. Wizualnie bardzo fajnie wyglądają koła, opony continental sprawdzają się w rozmaitym terenie tak jak michelin country trail w corratecu z poprzedniego roku. Jedną z wad s 0.4 to amortyzator, jest on markowy, lecz działanie pozostawia wiele do życzenia i lepiej byłoby mieć tutaj przynajmniej rock shox torę. Po 4 miesiącach użytkowania jest problem z piastą - prawdopodobnie złe uszczelnienie, siodełko na samym początku lekko się rozdarło, hamulce się zapowietrzyły i aby koło samoczynnie nie hamowało, należy odpowietrzać i wymieniać klocki na nowe.. Większych zastrzeżeń nie mam, polecam indywidualistom, chcącym rekreacyjno-sportowo pojeździć w górach, lub na maratony/wyścigi XC. | wyslane z adresu IP: 212.244.115.35

Ocena produktu: produkt oceniony na: 4


katalog rowerowy 2008 katalog rowerowy 2007 katalog rowerowy 2006 katalog rowerowy 2005
O firmie | Redakcja | Mapa serwisu | Reklama | Polityka prywatnosci | Kontakt
Copyright: Grupa bikeWorld.pl, © 2009