Strona Główna bikeKatalog.pl
 
00
Katalog rowerowy 2013 / marka /
Effetto Mariposa
Effetto Mariposa - Założycielem firmy i głównym pomysłodawcą jest De Gioannini Alberto, inżynier materiałoznawstwa z Politechniki w Turynie. Przez 6 lat związany z włoską firmą Vittoria & Geax, w której był głównym Product Managerem i projektantem.

Mając dość pracy w dużej korporacji postanowił stworzyć coś na własną rękę i 1 stycznia 2007 roku założył firmę pod wdzięczną nazwą Effetto Mariposa - „Efekt Motyla”. Effetto Mariposa czerpie swoją inspirację od słynnego zdania naukowca Edwarda Lorenza „...ruch skrzydeł motyla w Brazylii, może wywołać tornado w Texasie...” co stało się synonimem, że składowa wielu jednostek ma wpływ na jeden ogrom, a efekt zależy od wielu czynników.

W ten właśnie sposób narodziła się formuła Caffelatex, oparta na wieloletnim doświadczeniu pracy z rowerami, jak i samej jeździe zarówno w kolarstwie szosowym, jak i MTB, gdzie wszystko rozgrywa się w ułamkach sekund.

Alberto Gioannini stworzył formułę środka innowacyjnego, zdecydowanie różniącego się od oferowanych przez innych producentów uszczelniaczy do opon.Strona www: www.effettomariposa.com
Zdjęcia przypisane do marki:


Filmy przypisane do marki:Pełna nazwa firmy: Bikeline.pl S.C. / NIP: 951-176-79-77
Adres: ul.Miklaszewskiego 5/82, 02-776 Warszawa
Telefon: 22 303 43 80 / Fax: 22 303 43 80
Strona www: www.bikeline.pl / Adres e-mail: info@bikeline.pl

Bikeline.pl
Aktualny konkurs
LOADING: Pobieram dane [250].
(c) bikeKatalog.pl 2013 | Wszelkie prawa zastrze?one. Kopiowanie oraz rozpowszechnianie materia??w zawartych na niniejszej stronie zabronione!