bikeKatalog.pl   2011

Już po raz siódmy przygotowaliśmy dla Was pełny przegląd polskiego rynku rowerowego. Jeżeli szukasz całego roweru, kierownicy, plecaka, koszulki lub choćby pojedyńczej śrubki - dobrze trafiłeś! Tylko tutaj obszerne specyfikacje, zdjęcia, aktualne ceny, informacje o sklepach, dystrybutorach, markach... a to wszystko dla ponad 8.000 rowerów, komponentów, akcesoriów i ubiorów.

Konkursy z nagrodami

Znalazłeś w naszym katalogu produkt, którego używałeś? Weź udział w naszym comiesięcznym konkursie. Wystarczy, że dodasz opinię do znanego Tobie produktu, a masz szansę wygrać ciekawe nagrody! Redakcja bikeKatalog.pl raz w miesiącu wybiera najciekawsze opinie i nagrodza ich autorów bardzo atrakcyjnymi nagrodami! Sprawdź aktualny konkurs!

Funkcjonalność i prostota

W bikeKatalog.pl 2011 możesz w bardzo łatwy sposób porównać wybrane przez siebie produkty, możesz je również wrzucić do teczki, a ich listę wydrukować, iść do sklepu i ją zrealizować! Przejrzyste możliwości sortowania i wyszukiwania produktów pozwalają na szybkie i bezproblemowe znalezienie produktu który właśnie potrzebujesz! Miłego wyszukiwania!

Sklepy, dystrybutorzy, marki

Zaciekawił Ciebie jeden z produktów w naszym katalogu? Aby dostarczyć Tobie maksimum informacji pod większoscią produktów udostępniamy listę sklepów gdzie produkty danej marki możesz kupić. Dodatkowo pod każdym produktem oraz na podstronie Dystrybutorzy oraz Marki znajdziesz informcje kontaktowe oraz ciekawostki jak np. filmy i swietne zdjęcia.

Stałe aktualizacje....

Jedną z głównych zalet katalogu rowerowego w internecie jest możliwosć jego stałych aktualizacji. Zmiany cen w trakcie sezonu? Nowe produkty? Nowe marki? Korekta opisu lub zdjęcia? Wszystkie aktualizacje prowadzimy na bieżąco i przez cały rok, więc jeżeli znalazłes jakis błąd lub masz ciekawy produkt którego nie ma w naszym katalogu, napisz nam o tym!