Nowe funkcjonalności

Od 5 lat, odkąd tworzymy bikeKatalog.pl, wdrażamy kolejne usprawnienia oraz nowe funkcjonalności. Nie inaczej jest w tym roku! W bikeKatalog.pl 2009 możesz w bardzo łatwy sposób porównać wybrane przez siebie produkty, możesz je również wrzucić do teczki, a ich listę wydrukować, iść do sklepu i ją zrealizować! Dodatkowo wprowadziliśmy dział Grupy osprzętu, gdzie możesz obejrzeć kompletne grupy napędu rowerowego.
Katalog rowerowy 2009

POLITYKA PRYWATNOŚCIGrupa bikeWorld.pl szanuje dane osobowe swoich użytkowników. Polityka prywatności, która znajduje się poniżej, zawiera noty o prawach autorskich, oraz zastrzeżenia prawne, a także wyjaśnienie problemu danych osobowych. Wiemy jak cenna jest wasza prywatność i nie zrobimy nic z tymi informacjami bez Waszej wiedzy.

Niepożądane treści
bikeKatalog.pl nie zawiera treści, które są sprzeczne z prawem polskim i międzynarodowym, nawołujące do nienawiści rasowej, wyznaniowej czy etnicznej a także pornografii, treści nagannych moralnie i uważanych powszechnie za nieetyczne.

Zastrzeżenia prawne i odpowiedzialność
Dostęp do wiedzy, czyli materiały, publikacje, wszelkie treści oraz zamieszczanie komentarzy są bezpłatne, a bikeKatalog.pl nie odpowiada za ewentualne szkody zaistniałe w wyniku ich używania.

Zakres udostępniania informacji o użytkowniku
bikeKatalog.pl zawiera lub będzie zawierał funkcjonalności (np. komentarze) w których wprowadzane przez użytkownika treści stają się publicznie dostępne. Użytkownik może publikować swoje treści w tych serwisach jedynie po dokonaniu autoryzacji i sam decyduje o tym, jak mają one być podpisywane.
bikeKatalog.pl na podstawie uzyskanych informacji sporządza zbiorcze zestawienia statystyczne, które są ujawniane osobom trzecim. Zestawienia takie nie zawierają danych pozwalających na identyfikację pojedynczych użytkowników.

Kontakt z Grupą bikeWorld.pl
Wszelkie pytania dotyczące polityki prywatności oraz korzystania z serwisu należy kierować e-mailem pod adres info@bikeworld.pl lub pocztą tradycyjną: Grupa bikeWorld.pl / Maciej Łuczycki; ul. Legionów 102D/151; 81-472 Gdynia.

katalog rowerowy 2008 katalog rowerowy 2007 katalog rowerowy 2006 katalog rowerowy 2005
O firmie | Redakcja | Mapa serwisu | Reklama | Polityka prywatnosci | Kontakt
Copyright: Grupa bikeWorld.pl, © 2009