Nowe funkcjonalności

Od 5 lat, odkąd tworzymy bikeKatalog.pl, wdrażamy kolejne usprawnienia oraz nowe funkcjonalności. Nie inaczej jest w tym roku! W bikeKatalog.pl 2009 możesz w bardzo łatwy sposób porównać wybrane przez siebie produkty, możesz je również wrzucić do teczki, a ich listę wydrukować, iść do sklepu i ją zrealizować! Dodatkowo wprowadziliśmy dział Grupy osprzętu, gdzie możesz obejrzeć kompletne grupy napędu rowerowego.
Katalog rowerowy 2009

REKLAMA NA STRONACH GRUPY BIKEWORLD.PLOferujemy wiele opcji promocji marki i produktów. Oprócz standardowych form jak reklama graficzna, proponuemy promocję produktów poprzez artykuły oraz prezentację produktów wraz z reklamą w naszym katalogu rowerowym.

bikeWorld.pl
Proponujemy standardowye usługi w postaci reklamy graficznej (billboardy, bannery i boxy reklamowe), jak również teksty sponsorowane czy lubiane przez naszych czytelników konkursy. Wartościową częścią bikeWorld.pl jest nasze Test-Center. Wyniki testów i wrażenia z jazdy prezentujemy w zwartej i czytelnej formie, szczególnie skupiając się na ilustracji fotograficznej. Najciekawsze rozwiązania pokazujemy w formie kilkumiutowych klipów filmowych realizowanych w wysokiej rozdzielczości. W kwestii prezentacji multimedialnych jesteśmy prekursorem na polskim rynku rowerowym.

bikeKatalog.pl
W katalogu 2008 zaufało nam ponad 60% przedstawicieli sprzętu rowerowego w kraju. Dzięki temu przedstawiliśmy czytelnikom najbardziej kompletną ofertę ze wszystkich wydawnictw tego typu. Dla naszego Klienta przygotowaliśmy kompleksową ofertę składającą się z klasycznej prezentacji produktu z obszerną specyfikacją uwzględniającą rozmiary, kolory, wersje oraz duże zdjęcia. Uzupełniamy ją o reklamę graficzną Klienta, dane adresowe, możliwość kontaktu a także listę sklepów, gdzie dany model można kupić. Dodatkowo oferujemy możliwość powiązania prezentacji produktu z artykułami poradnikowymi, artykułami sponsorowanymi, uczestnictwem w testach czy informacją o nowościach na portalu bikeWorld.pl

bikeFoto.pl
bikeFoto.pl to przede wszystkim miejsce na klasyczną dla Internetu reklamę graficzną w postaci bannerów czy boxów reklamowych. Wyjątkowa popularność galerii bikeFoto.pl sprawia, że elementy promocyjne wyświetlają się rekordową ilość razy. Dodatkowo oferujemy możliwość promocji w wybranych działach tematycznych, zależnie od profilu danej marki czy produktu. Proponujemy również odrębne galerie sponsorowane, mecenat konkursów fotograficznych a także inne, niestandardowe formy promocji.

Profil Czytelnika
Czytelnik bikeWorld.pl to niemal idealny klient rynku rowerowego. Zdecydowana większość naszych czytelników to mężczyźni (84%), dobrze wykształceni (40% deklaruje ukończenie wyższych studiów), młodzi (59% w wieku 21-40 lat) i dobrze sytuowani, o czym świadczą planowane wydatki na sprzęt sportowy. Trzy czwarte użytkowników to świadomi i doświadczeni rowerzyści, którzy jeżdżą przynajmniej trzy razy w tygodniu. 60% naszych czytelników to aktywni zawodnicy biorący udział w zawodach.

Zdecydowana większość naszych czytelników (93%) wydaje na rower i części z nim związane ponad 1000zł rocznie (od 1000 do 2000 zł - 55%, od 2000 zł do 4000zł - 26%, od 4000 zł do 8000 zł – 12%), z tego 500-1000zł na akcesoria i elementy ubioru. W kolejnym sezonie (2009) jedna czwarta z nich zamierza kupić nowy rower, 18% amortyzator, 22% hamulce, 32% koła.

Grupa bikeWorld.pl w liczbach
Grupa bikeWorld.pl jest najpopularniejszym i najczęściej aktualizowanym medium rowerowym w kraju. Strony Grupy notują odwiedziny na poziomie 800-900 tysięcy miesięcznie, wyświetlając podstrony ponad 25 mln razy w ciągu roku. W ciągu ostatniego roku na stronach portalu bikeWorld.pl pojawiło się ponad 1200 profesjonalnie przygotowanych artykułów z bogatą ilustracją fotograficzną. Równocześnie galeria bikeFoto.pl wzbogaciła się o 9 tys. nowych zdjęć, a w sumie od jej powstania zgromadziliśmy ponad 33 tys. fotografii rowerowych. Rozwijany przez cztery lata bikeKatalog.pl opisuje w tym roku prawie 10 tys. produktów rowerowych.
 
W celu uzyskania pełnej oferty reklamowej wraz z cennikiem prosimy o kontakt: 
 
Maciej Łuczycki
e-mail: maciej.luczycki@bikeworld.pl
tel. kom : +48 691 76 44 22
tel. / fax : 058 711 71 93

katalog rowerowy 2008 katalog rowerowy 2007 katalog rowerowy 2006 katalog rowerowy 2005
O firmie | Redakcja | Mapa serwisu | Reklama | Polityka prywatnosci | Kontakt
Copyright: Grupa bikeWorld.pl, © 2009