Nowe funkcjonalności

Od 5 lat, odkąd tworzymy bikeKatalog.pl, wdrażamy kolejne usprawnienia oraz nowe funkcjonalności. Nie inaczej jest w tym roku! W bikeKatalog.pl 2009 możesz w bardzo łatwy sposób porównać wybrane przez siebie produkty, możesz je również wrzucić do teczki, a ich listę wydrukować, iść do sklepu i ją zrealizować! Dodatkowo wprowadziliśmy dział Grupy osprzętu, gdzie możesz obejrzeć kompletne grupy napędu rowerowego.
Katalog rowerowy 2009

O FIRMIEGrupa bikeworld.pl to połączenie największego portalu rowerowego bikeWorld.pl, galerii zdjęć rowerowych bikeFoto.pl oraz katalogu rowerowego w Internecie bikeKatalog.pl. Razem tworzą najczęściej aktualizowane i najpopularniejsze źródło informacji o wydarzeniach, sprzęcie i turystyce rowerowej w kraju. Grupa bikeWorld.pl daje wyjątkowo duże możliwości reklamowania niemal dowolnych produktów i marek związanych z rowerem, outdoorem i innymi formami aktywnego spędzania czasu.

Wieloletnie doświadczenie
Działamy na rynku już dziewięć lat (5 lat funkcjonuje nasz katalog). W tym czasie rozwinęliśmy współpracę z największymi przedstawicielami sprzętu rowerowego w kraju. To właśnie u nas jako pierwsze pojawiają się najwyższej jakości informacje z branży rowerowej: nowości, testy, przeglądy rynku. Różnorodność poruszanej tematyki i profesjonalne podejście do każdego tematu dały nam pozycję lidera w prezentowaniu rowerowych treści. Aż 98% czytelników bikeWorld.pl uważa Grupę za wiarygodne źródło wiedzy i informacji związanych z tematyką rowerową.

Patronat medialny
Aktywnie uczestniczymy we wszystkich najważniejszych wydarzeniach: zawodach, targach czy wyprawach. Od samego początku współpracujemy i wspieramy najważniejsze imprezy kolarskie. Jesteśmy patronem medialnym Tour de Pologne, Bank BPH Grand Prix MTB, Skandia MTB Maraton, Powerade MTB Marathon, MTB Trophy czy MTB Challenge. Wspieramy medialnie zawodową grupę kolarską DHL – Author oraz drużynę maratońską Vitesse bikeWorld.pl. Co roku patronujemy również wielu wyprawom rowerowym docierającym w najdalsze miejsca naszego globu.

Grupa bikeWorld.pl

katalog rowerowy 2008 katalog rowerowy 2007 katalog rowerowy 2006 katalog rowerowy 2005
O firmie | Redakcja | Mapa serwisu | Reklama | Polityka prywatnosci | Kontakt
Copyright: Grupa bikeWorld.pl, © 2009